ПОЛІТИКА

УДАР виступив з ініціативою запровадити в міських та обласних радах системи голосування, що виключають «кнопкодавство»

У всіх міських і обласних радах треба запровадити систему голосування, яка виключає «кнопкодавство». Про це йдеться в заяві партії УДАР Віталія Кличка, опублікованій у Facebook. У партії вважають, що «кнопкодавство» підриває довіру виборців до депутатів.

«Партія УДАР закликає міські та обласні ради по всій країні запровадити систему, що унеможливлює неперсональне голосування. Виборці мають бути впевнені, що їхні представники не зловживають своїми правами й обов’язками та голосують виключно індивідуально. Бо кожна маніпуляція й нечесне голосування підривають довіру виборців до депутатського корпусу загалом», – ідеться в заяві.

В УДАРі нагадали, що послідовно відстоювали й відстоюють принципи персонального голосування з 2012 року.

«Після виборів 2012 року народні депутати фракції УДАР у парламенті ініціювали та відстоювали запровадження у Верховній Раді системи, що унеможливлює голосування за іншого депутата. Київ, після обрання мером лідера партії Віталія Кличка, першим в Україні у 2015 році запровадив систему голосування Рада-4 в Київраді. Тобто вже майже шість років у столиці неможливе «кнопкодавство», а отже й політична корупція», – зазначають автори заяви.

У партії додали, що нарешті система голосування із застосуванням сенсорної кнопки, яка має унеможливити голосування депутатів за своїх колег, почала працювати у Верховній Раді.

«Система, що чекала на своє впровадження понад 10 років. За цей час український парламент зіткнувся не з одним скандалом щодо сумнівності голосування за той чи інший закон. Журналісти неодноразово ловили представників депутатського корпусу на голосуванні за інших нардепів», – повідомляють автори заяви.

https://www.facebook.com/UDAR.ua/posts/4301249496569720


Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»