СПОСІБ ЖИТТЯ

«Укрзалізниця» зупинить продаж квитків у Чернівецьку та Житомирську області. Регіони опинилися в «червоній» зоні карантину

«Укрзалізниця» зупиняє продаж квитків на потяги в Чернівецьку та Житомирську області щонайменше із 7-го до 12 березня. Про це повідомили у пресслужбі компанії 3 березня.

«Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо «червоних» карантинних зон, «Укрзалізниця» призупинить продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей», – попередив перевізник.

До 6 березня включно пасажири, які купили квитки, зможуть безперешкодно дістатися поїздами до місця призначення. Обмеження не торкнуться пасажирів, чиї рейси вирушать о 0.00 7 березня і завершаться вже під час дії обмежень.

Пасажири з квитками до Чернівців, Житомира та областей зможуть дістатися до інших станцій за маршрутами, розташованими за межами «червоної» зони, повідомила «Укрзалізниця».

На території Чернівецької області з опівночі 1 березня діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. «Червону» зона в регіоні введено через перевищення за двома показниками: частка позитивних результатів тестів на коронавірус становить понад 20%, а також кількість госпіталізованих перевищує допустиму норму.

З 24 лютого в Україні оновили карантинне зонування. Чернівецька разом з Івано-Франківською областю потрапила в «червону» зону, де найжорсткіші обмеження. У Житомирській області «червоний» рівень епідемічної небезпеки діє з опівночі 3 березня.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 3 березня в Україні коронавірусну інфекцію підтвердили майже в 1,4 млн осіб, одужало 1,2 млн пацієнтів, а померло – 26,4 тис.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»