КУЛЬТУРА

«Здав, дуже шкода», «Зробили зі старого петрушку». У мережі обговорюють стан Алібасова / Бульвар Шоубіз

3 березня на сторінці 73-річного російського продюсера Барі Алібасова опублікували відео за його участі, на якому шоумен зображений голим на дивані.

У ролику Алібасов звертається до 82-річної акторки Лідії Федосєєвої-Шукшиної, називаючи її дружиною. Шоумен умовляє акторку «не заважати оформленню їхнього розлучення».

«Того розлучення, який ти сама ініціювала, щоб ми могли зберегти дружні стосунки на все життя, як ми й планували», – говорить на камеру Алібасов. У публікації наголошують, що ролик знято в Калінінграді.

У коментарі до відео повідомляють, що Федосєєва-Шукшина за день до набрання чинності рішення суду щодо їхнього розлучення подала апеляцію, і тепер чергове засідання заплановано на 4 березня.

«І Барі Каримович досягне остаточного розлучення», – ідеться в публікації.

«Зробили зі старого петрушку», – відреагували на ролик фоловери.

«Якийсь поганий має вигляд. Видно, що хворий», – написали користувачі мережі.

«Здав. Дуже шкода», – написали в коментарях підписники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Барі Алібасов (@alibasov_nana)

Алібасов і Федосєєва-Шукшина зареєстрували шлюб восени 2018 року в Кутузовському відділі РАЦС у Москві. На початку листопада 2020 року Федосєєва-Шукшина заявила, що подає на розлучення.

Приводом для розлучення стали «зухвалі» публікації на сторінці Алібасова в Instagram за участю його нової помічниці Вікторії Полторацької. 22 листопада 2020 року Алібасов заявив, що незабаром стане батьком. За словами продюсера, мати майбутньої дитини – Полторацька.

24 грудня 2020 року повідомили, що подружжя розлучилося.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»