ПОЛІТИКА

Зеленський запросив Байдена на святкування 30-річчя незалежності України

Президент України Володимир Зеленський запросив свого американського колегу Джо Байдена взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи та святкуванні 30-ї річниці незалежності України. Про це «Радіо Свобода» повідомили в Міністерстві закордонних справ.

Відповідаючи на запитання про підготовку візиту Зеленського у США, який анонсували в Офісі президента, у МЗС повідомили, що «організація і проведення взаємних візитів на рівні глав держав залишається на постійному порядку денному українсько-американських відносин».

«Організація візиту президента України до США потребує здійснення комплексу заходів для його належного змістовного наповнення, зокрема досягнення предметних домовленостей у політичній, військовій, торговельній, інвестиційній сферах та сфері безпеки. Нині відбувається постійна цілеспрямована робота за всіма напрямами», – ідеться в повідомленні.

У МЗС не уточнили, коли можна очікувати на візит Володимира Зеленського у США і чи прийняв Джо Байден запрошення приїхати в Україну в серпні.

Байден вступив на посаду президента 20 січня. З українським лідером Байден після інавгурації жодного разу не говорив, але вже неодноразово висловлював свою підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, зокрема в розмові з Путіним і на Мюнхенській конференції.

23 лютого Кулеба заявив, що телефонну розмову між Байденом і Зеленським уже готують.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»