СВІТ

Іноземні хакери зламали сторінку президента Киргизстану у Facebook

Невідомі зламали особисту сторінку президента Киргизстану Садира Жапарова в соцмережі Facebook. Про це 4 березня повідомила прессекретарка президента Галина Байтерек.

«Зловмисники залишали коментарі з указаної сторінки під різними постами. Глава держави не має жодного стосунку до останніх коментарів, які було розміщено з його сторінки у Facebook», – заявила Байтерек.

Державний комітет національної безпеки Киргизької Республіки встановив, що злам було здійснено з-за кордону.

Як пише агентство «АKИpress», користувач під іменем Садир Жапаров у коментарях до новини про голосування в Жогорку Кенеша (однопалатному парламенті Киргизької Республіки) залишив образливий коментар, адресований, очевидно, депутату Дастану Бекешеву.

Як зазначають на сайті президента Киргизстану, Садир Жапаров «із повагою ставиться до всіх думок, які висловлюють у суспільстві, зокрема й до критичних, тому ніколи не дозволив би собі таких висловлювань».

Дострокові вибори президента Киргизької Республіки провели 10 січня 2021 року, в них узяло участь 17 кандидатів. Жапаров набрав 79,2% голосів від кількості осіб, які взяли участь у виборах. 29 січня він обійняв посаду президента Киргизстану.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»