ПОЛІТИКА

Інтерв’ю Гордона з Комаровським. Де і коли дивитися

Сьогодні ввечері на YouTube-каналі засновника видання «ГОРДОН», журналіста Дмитра Гордона вийде інтерв’ю з лікарем-педіатром Євгеном Комаровським.

Як повідомив журналіст видання «ГОРДОН», бесіда тривала понад годину. Трансляція програми розпочнеться о 18.00 на YouTube-каналі «Дмитрий Гордон».

Головна тема програми – пандемія коронавірусу. Під час інтерв’ю Комаровський розповів, чи буде вакцинуватися проти коронавірусу і якою вакциною, оцінив дії української влади в питанні протидії поширенню вірусу та імунізації населення, висловив своє ставлення до блокування низки телеканалів в Україні, декомунізації та перейменування вулиць, повідомив, коли востаннє розмовляв із президентом Володимиром Зеленським, як оцінює його політику і комунікацію із суспільством, а також уточнив, чи пропонували йому бути міністром охорони здоров’я.

«Чи дивлюся я відосики президента? Дивлюся. Чи подобається мені? З погляду відосика – чудова робота, можу сказати це як професійний блогер. Але я бачу, що це дуже часто не потрапляє в ціль, це не достукується. Потрібні інші аргументи, люди іншого хочуть. І, знову-таки, президент надзвичайно оптимістичний у своїх роликах. Надзвичайно«, – вважає Комаровський.

Комаровський народився 1960 року в Харкові. Закінчив педіатричний факультет Харківського медичного інституту. Кандидат медичних наук.

З 1991-го до 2000 року був завідувачем інфекційного відділення Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні.

У 2006 році відкрив консультативний медичний центр «Клініком» у Харкові.

Комаровський – автор численних наукових праць, ведучий низки телевізійних програм.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»