КУЛЬТУРА

75-річна мама Наташі Корольової: Люди засуджують, що я стара, у зморшках, ластовинні. А якою я маю бути? / Бульвар Шоубіз

Мама російської співачки Наташі Корольової Людмила Поривай 1 березня опублікувала в Instagram ролик, у якому за допомогою спеціальної програми змонтувала свою співочу голову з короною на голові із зображенням тіла в декольтованій сукні.

«Деякі люди, які, напевно, ніколи не постаріють, засуджують, що я стара, що у зморшках, ластовинні, така-сяка. Так і хочеться сказати: «Люди! Мені – 75 років. А якою я маю бути?». Тим паче, я ніколи не робила пластики. Хоча Наташа мені в Москві не раз пропонувала. А я відмовилася, не хочу, у мене своя філософія щодо цього! Для мене внутрішня краса душі важливіша. Я зараз щаслива. щаслива, що в моїх дітей і у мене все в домі добре. А вік… Головне, щоб очі горіли. Я, буває, вставати не хочу, усе болить. Але я беру себе в руки і змушую пройти п’ять кіл навколо будинку! Сідаю за рояль, граю і співаю! Заряджаю себе позитивними емоціями, і світ мені відповідає взаємністю! Будьте добрішими, і життя ваше буде яскравішим та цікавішим!» – написала вона.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Luda Poryvai (@mama_luda_star)

Підписники критикували маму Корольової після публікації фото зі співаючою головою, публічного танка і знімку в декольтованій сукні.

Людмилі Поривай 11 лютого 2021 року минуло 75 років. Вона заслужена артистка України, у минулому – диригентка хорової капели «Світоч». Зараз вона живе у США.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»