СВІТ

99-річному принцу Філіпу провели процедуру на серці

Принц Філіп успішно витримав процедуру на серці у зв’язку з виявленою в нього раніше кардіологічною проблемою. Про це 4 березня повідомляє BBC із посиланням на заяву в Букінгемському палаці.

99-річний герцог Единбурзький перебуває в лікарні вже 16 днів. Він залишиться ще на кілька діб, щоб відпочити й відновити сили, повідомили в палаці.

Принца Філіпа госпіталізували ввечері 16 лютого через погане самопочуття. Спершу очікували, що він проведе в лікарні кілька днів. На 13-й день перебування герцога в лікарні повідомляли, що він попросив принца Чарльза прийти до його ліжка, щоб обговорити майбутнє королівської сім’ї.

9 січня Єлизаветі II і принцу Філіпу зробили щеплення проти COVID-19. Ін’єкції їм вводив королівський домашній лікар у Віндзорському замку.

Єлизавета II і принц Філіп мали одержати вакцину без будь-яких привілеїв і в порядку вакцинації вікової групи віком від 80 років. Експерти в галузі охорони здоров’я говорили, що, якщо королівська пара публічно повідомить про ін’єкцію, це відіграє значну роль у боротьбі з дезінформацією, поширюваною прихильниками теорії змови.

Філіп одружився з тодішньою принцесою Єлизаветою 1947 року. У принца Філіпа і королеви Єлизавети II четверо дітей, восьмеро онуків і дев’ятеро правнуків. У 2017 році Філіп завершив публічну діяльність.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»