СПОСІБ ЖИТТЯ

Аваков: Ми звільняємо півтора поліцейського на день

МВС – це величезний організм, який постійно живе і постійно потребує змін. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в інтерв’ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону.

«Я колись говорив: за середньою статистикою, ми звільняємо півтора поліцейського на день щодо нереабілітаційними ситуаціями – так? Це механізм, який зараз є. Але я ж вам сказав: у нас загалом у МВС 360 тис. осіб – у поліції, ну, приблизно 120 тис. людей перебуває. Тобто величезний організм, який постійно живе і постійно потребує змін. Звісно, є негідники. Там, згадайте ситуацію в Кагарлику», – сказав міністр.

Він зазначив, що не розуміє, «як це взагалі можливо».

Аваков: Коли я був нардепом, до мене Яценюк підійшов і каже: «Треба – на 10 днів підеш главою МВС». Сім років сиджу. Повний текст інтерв’ю Авакова Гордону

2015 року в Україні заступили на службу патрульні поліцейські. Патрульна поліція діє у Львові, Одесі, Харкові, Миколаєві, Ужгороді, Хмельницькому, Луцьку, Дніпропетровську, Чернігові, Вінниці, на трасах Київ – Житомир та Київ – Бориспіль, в аеропорту «Бориспіль», в Івано-Франківську, Херсоні, Кременчуці, Черкасах.

ВІДЕОВідео: В гостях у Гордона / YouTube

Дмитро ГОРДОН
засновник проєкту

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»