КУЛЬТУРА

Батько Спірс заявив, що він був би щасливим, якби його донька не потребувала опіки / Бульвар Шоубіз

Батько 39-річної американської співачки Брітні Спірс Джеймі Спірс заявив, що був би щасливим, якби його донька не потребувала опіки. Його заяву зі слів адвокатки Вівіан Лі Торін опублікувала CNN.

За словами адвокатки батька Спірс, він не хотів би нічого більше, ніж бачити, що Брітні не потребує опіки. «Чи буде кінець опікунства, залежить від Брітні. Якщо вона хоче покінчити із цим, вона може подати прохання», – зазначила вона.

Як заявила Торін, Джеймі Спірс не думає, що він ідеальний батько, як і будь-який батько, він не завжди згоден із тим, чого може хотіти Брітні. «Але всі рішення, які він ухвалив, були в її інтересах», – запевнила Торін.

Вона додала, що батько Спірс ніколи не оскаржував і не заперечував проти призначення компанії Bessemer Trust співопікуном. Адвокатка зазначила, що в суді було заявлено, ніби він намагався отримати більше влади, але це брехня.

Згідно з документацією, Спірс не виступатиме на сцені, поки перебуває під опікою батька.

Адвокат Брітні Спірс, Семюел Д. Інгхем на прохання дати відповідь заяву сказав, що не може коментувати незавершену справу.

11 лютого Вищий суд Лос-Анджелеса ухвалив рішення, що опікунами Спірс є компанія Bessemer Trust і батько співачки. Також було відмовлено виконавиці в задоволенні її вимоги позбавити Джеймі Спірса статусу її опікуна.

Раніше повідомляли, що Брітні Спірс вимагає позбавити свого батька, Джеймі Спірса, статусу її опікуна. Перший суд вона програла.

Також Брітні Спірс записала відеозвернення до своїх шанувальників після того, як раптово зникла із соцмереж на 13 днів. Зірка заспокоїла фанатів і запевнила, що з нею все гаразд.

12 лютого в Лос-Анджелесі відбулося судове засідання у справі про опікунство над 39-річною попспівачкою Брітні Спірс, у результаті якого батьку співачки Джеймі Спірсу відмовили у праві бути її єдиним опікуном.

Додаткові слухання у справі про опіку співачки заплановано на 17 березня і 27 квітня.

Джеймі Спірса призначили опікуном доньки 2008 року після того, як вона за два роки після розлучення з американським репером Кевіном Федерлайном позбулася права опіки над своїми двома синами – Шоном Престоном (2005) і Джейденом Джеймсом (2006), опинившись на примусовому лікуванні у психіатричній клініці.

У серпні 2020 року Спірс у судовому порядку вимагала позбавити батька статусу опікуна, але на початку листопада суд відхилив її позов, призначивши компанію Bessemer Trust спільним опікуном.

У грудні 2020 року батько співачки заявив, що прагнутиме захистити її від «людей, які мають корисливі цілі», а доньку охарактеризував як людину, яка «потребує особливого захисту».

На початку лютого напередодні чергового судового засідання сервіс Hulu і видання The New York Times презентували документальний фільм, знятий за матеріалами редакції про життя співачки, які були опубліковані протягом останніх 12 років. У картині батька Спірс зображено в негативному контексті як людину, яка використовує талант доньки заради власного збагачення.

За кілька днів після виходу фільму бойфренд співачки, фітнес-тренер іранського походження Сем Ашгар назвав її батька недоумком, який втручається в їхнє життя.

Адвокат ексчоловіка Спірс Кевіна Федерлайна, коментуючи фільм, заявив, що той не має наміру втручатися в життя колишньої дружини і єдине, що його цікавить, – це безпека їхніх синів, які проживають із ним.

Сама Спірс після виходу картини опублікувала в Instagram архівний відеозапис одного зі своїх виступів, підкресливши, що реальне життя людини відрізняється від уявлень інших людей.

Документальний фільм також викликав резонанс в американському шоу-бізнесі – на підтримку артистки в соціальних мережах виступили відомі медійні особистості, вказуючи у своїх заявах хештег #FreeBritney.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»