СПОСІБ ЖИТТЯ

Член вищої ради «Единой России» є іноземним членом НАНУ і почесним доктором Київського університету Шевченка

Член партії і вищої ради партії «Единая Россия» ректор Московського державного університету (МДУ) Віктор Садовничий є іноземним членом Національної академії наук України (НАНУ). Про це повідомляють на сайті Національної академії наук України.

Садовничого вказано членом НАНУ за напрямом «інформатика».

За інформацією «Інтерфакс-Україна», він також є почесним доктором Київського національного університету імені Тараса Шевченка і повним кавалером ордена «За заслуги» України.

За даними видання «Проєкт», Садовничого вперше обрали ректором МДУ 1992 року, відтоді він не залишав пост глави університету. З 2002 року він є членом партії «Единая Россия».

Експрем’єр-міністр України (2010–2014) Микола Азаров, який утік із країни, також залишається членом-кореспондентом НАН України за напрямом «гірська геофізика».

Азаров був главою уряду України з березня 2010-го до січня 2014 року. Після зміни влади 2014 року він покинув країну і зараз проживає в Росії. Стосовно Азарова в Україні розслідують кілька кримінальних проваджень, пов’язаних із розтратою державних коштів.

Агентству «Інтерфакс-Україна» в академії пояснили, що позбавити статусу члена-кореспондента НАНУ можуть за рішенням загальних зборів: за власним бажанням; на підставі особистої заяви; у разі неодноразового грубого порушення вимог статуту НАНУ або вчинення дій, які завдали значної шкоди авторитету Нацакадемії; на підставі подання відповідного відділення НАН або президії академії.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»