СПОСІБ ЖИТТЯ

«Ділова столиця» оприлюднила список 25 найкращих екологічних програм компаній

Видання «Ділова столиця» презентувала список 25 найкращих екологічних програм компаній. Під час добору учасників основним критерієм редакція виділила наявність уже реалізованих та запланованих екопрограм.

«При цьому враховувалися не тільки обсяги інвестицій в екологічно чисте виробництво, а й важливість цих проєктів для поліпшення екологічної ситуації в регіонах і посилення технологічного потенціалу України», – ідеться у статті.

Журналісти використовували відомості з відкритих джерел і думки експертів у різних сферах.

«Складаючи топ-25, ми насамперед хочемо підкреслити досягнуті позитивні результати, тому представляємо компанії, які здійснюють кращі екопрограми, в алфавітному порядку, без ранжирування за номерами. До списку не включені проєкти у вітряній та сонячній електроенергетиці – це вже окремі галузі, великі і які бурхливо розвиваються», – підкреслила редакція.

У список увійшли AB InBev Efes, Apple, ASUS, «Bosch Україна», GlobalLogic, Henkel, IDS Borjomi, Kernel, «L’Oréal Україна», Nestlé, P&G, PepsiСo, WOG, YASNO, Yves Rocher, «Агроекологія», «Біосфера», ДТЕК, «Інтерпайп», «Метінвест», МХП, «Оболонь», «Сільпо», «Укргазбанк» і «Компанія Ензим».

Автори рейтингу звернули увагу, що «L’Oréal Україна» вже більше ніж 10 років проводить День соціальної відповідальності, Citizen Day, залучаючи співробітників до соціально-волонтерської діяльності.

«Запущена у відповідь на пандемію програма сталого розвитку – L’Oréal For The Future – поставила перед собою цілі до 2030 року, охоплюючи всі бізнес-процеси групи, – від переробки упаковки, раціонального використання природних ресурсів до надання допомоги соціально незахищеному населенню заради створення більш інклюзивного та сталого суспільства», – пише видання.

YASNO пропонує споживачам енергоаудит та енергосервіс, які дають змогу, зокрема, зменшити витрати на енергоресурси, зазначають у статті.

«Постачальник пропонує своїм клієнтам цілу екосистему продуктів і послуг з енергоефективності та електромобільності. Зокрема, енергоефективні набори YASNO Smart із двозонним лічильником, розумними розетками та LED-лампами (допомагають економити до 50% витрат на електроенергію), кліматичну техніку, сонячні дахи для приватних будинків, системи зберігання енергії, послуги швидкої зарядки електромобілів, домашні електромобільні зарядки та інші продукти», – підкреслюють журналісти.

Прикладом екологічного підходу в харчовому виробництві вони називають «PepsiCo Україна», яка оголосила про план подвоїти цілі у сфері збереження клімату.

«Компанія планує скоротити викиди СО2 під час виробництва своїх продуктів на 75%, в інших процесах, які пов’язані з виробництвом, – на 40% до 2030 року (порівняно із 2015-м). Це дозволить зменшити парникові викиди більше ніж на 26 млн т, що можна порівняти зі зникненням понад 5 млн автомобілів із доріг на цілий рік. Новий план по скороченню викидів СО2 торкнеться таких галузей, як сільське господарство, упаковка, виробництво і розподіл логістики», – ідеться в матеріалі.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»