ГРОШІ

Держпідприємство «Бурштин Україна» заявило про початок перезавантаження

Уже 2021 року єдине робоче державне підприємство з видобутку та переробки бурштину «Бурштин Україна» може почати отримувати прибуток, пише 4 березня Gazeta.ua з посиланням на слова виконувача обов’язків генерального директора компанії Володимира Чібісова.

Багатомільйонні борги, невирішені земельні питання і криза, пов’язана з пандемією COVID-19, не давали державному підприємству розвиватися, але завдяки оптимізації та за підтримки держави компанія починає перезавантаження, зазначив він.

«Ми оптимізували технологічні процеси, завдяки роботі з борговим навантаженням, синергії з Державним агентством лісових ресурсів України, підтримці з боку глави Держгеонадр Романа Опімаха, голови фонду держмайна Дмитра Сенниченка і прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля компанія має всі шанси вже в цьому році вийти у прибуток», – сказав Чібісов.

Керівник розповів, що компанія провела тендери на виконання робіт на п’ятьох перспективних ділянках і залучила трьох підрядників.

«Окремо хочеться подякувати профільному парламентському комітету, який одноголосно підтримав доопрацьований проєкт закону №4187д щодо довгоочікуваної реформи сфери користування надрами. Реалізація даної реформи – це суттєва підтримка вітчизняних галузей надрокористування та чітке врегулювання спірних екологічних питань», – заявив Чібісов.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»