КУЛЬТУРА

«Для чогось це потрібно було пройти». Подкопаєва розповіла, чому розпався її другий шлюб / Бульвар Шоубіз

Українська спортсменка, яка живе у США, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва заявила, що вони з її другим чоловіком, українським бізнесменом Віктором Костирком були різними людьми. Про це вона розповіла в інтерв’ю українській ведучій Маші Єфросиніній, яке 26 лютого розмістили на її YouTube-каналі.

За словами Подкопаєвої, це, зокрема, стало причиною їхнього розлучення.

«Те, що ми різні, я, у принципі, від самого початку бачила і знала. Ще момент – я основну частину часу проводила в Америці. Тут у людини бізнес, я там – ну ось просто не вийшло. Не тому, що хтось поганий або гарний. Краще подякувати одне одному й жити далі, не озираючись назад. Я завжди кажу: «Дякую». Для чогось це потрібно було пройти. Зараз я досвідченіша, звісно. Терплячіше ставлюся до речей, до яких раніше ставилася категорично», – заявила спортсменка.

ВІДЕОВідео: Маша Ефросинина / YouTube

Із 2004-го до 2009 року Подкопаєва була одруженою з українським бізнесменом Тимофієм Нагорним. Від цих стосунків у Подкопаєвої є прийомний син Вадим (2005) і донька Кароліна (2006).

У лютому 2021 року в інтерв’ю Єфросиніній Подкопаєва заявила, що не стежить за життям свого першого чоловіка, а запитання про те, чи бере він участь у житті дітей, залишила без коментарів.

2012 року Подкопаєва вийшла заміж за Костирка. Раніше вона не афішувала цих стосунків і не говорила, коли відбулося розлучення. Спільних дітей у пари не було.

Костирко – другий чоловік Подкопаєвої. Фото: Виктор Костырко / Facebook

2018 року олімпійська чемпіонка вийшла заміж за американського бізнесмена українського походження Ігоря Дубінського, а у вересні 2019 року утретє стала мамою, народивши доньку Евеліну.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»