СПОСІБ ЖИТТЯ

«Дунайське пароплавство» заявило про обшуки СБУ. ЗМІ пов’язують їх зі справою про держзраду угорської «дочки» компанії

В офісі компанії ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» провели обшуки співробітники управління Служби безпеки України в Одеській області. Про це компанія розповіла у Facebook 3 березня.

Офіс обшукували в межах розслідування справи стосовно дочірньої угорської фірми Business Shipping Company. Обшуки проводили на підставі постанови Приморського районного суду Одеси. Співробітники компанії надавали правоохоронцям усю запитувану інформацію.

Дії оперативників у компанії вважають перебільшеними й недоцільними в поточній ситуації, оскільки «Дунайське пароплавство» відкрите й готове до співпраці.

«Окрім того, дії правоохоронців унеможливлюють виконання програми президента України Володимира Зеленського щодо залучення іноземних інвесторів і партнерів, підривають мікроклімат усередині компанії, перешкоджають роботі, негативно впливають на її ділову репутацію та імідж, а також завдають матеріальної шкоди пароплавству, що, у свою чергу, вже унеможливило виплату зарплат співробітникам і морякам», – написано в повідомленні.

https://www.facebook.com/UkrainianDanubeShipping/posts/243560900733177

Найближчим часом «Українське Дунайське пароплавство» хоче звернутися до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури, Офісу президента і до центрального керівництва СБУ, щоб знайти «цивілізовані шляхи співпраці».

У СБУ наразі не коментували причин і результатів обшуку.

За інформацією одеського видання «Думская», слідчі дії у приміщеннях судноплавного підприємства в Ізмаїлі проводили в межах кримінального провадження, відкритого за ознаками ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) у зв’язку зі спробою передання флоту пароплавства приватній угорській компанії.

Співробітники компанії розповіли, що минулого тижня за розпорядженням керівництва на всіх дверях кабінетів у будівлі зняли таблички із зазначенням посад та імен. Учора у дворі підприємства знищували документи, пише видання.

Джерела агентства «Укрінформ» уточнили, що обшуки проводили в межах кримінального провадження, фігурантами якого є деякі посадові особи «Дунайського пароплавства». Вони можуть бути причетними до схеми передання флоту пароплавства у статутний фонд Business Shipping Company.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»