СВІТ

Ексглаву МЗС Австрії, яка танцювала з Путіним, висунули у члени ради директорів «Роснефти»

Російський уряд висунув ексглаву МЗС Австрії Карін Кнайсль, а також колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера кандидатами у члени ради директорів «Роснефти» як незалежних директорів. Про це йдеться в розпорядженні, опублікованому на порталі правової інформації 3 березня.

Разом із Кнайсль, на весіллі якої був присутнім президент РФ Володимир Путін, і Шредером до ради директорів висунули виконавчого директора компанії Nord Stream 2 AG Маттіаса Варніга і голову правління Marcuard Holding Ганса-Йорга Рудлоффа.

Зараз рада директорів «Роснефти» складається з 11 осіб (чотири з них – незалежні директори). Шредер очолює раду директорів «Роснефти» і є одним із незалежних директорів. Голова правління «Роснефти» і головний виконавчий директор ради директорів компанії – Ігор Сєчин.

Весілля Кнайсль і фінансиста Вольфганга Майлінгера відбулося 18 серпня 2018 року. Путін приїхав на весілля на запрошення Кнайсль. Президент РФ відвідав свято дорогою до Німеччини, де у нього була зустріч із канцлеркою Ангелою Меркель. Він привіз із собою Кубанський козачий хор, який заспівав на весіллі, і подарував молодятам картину, старовинний олійний прес і тульський самовар. Також він станцював із нареченою і виголосив тост німецькою мовою.

Запрошення Путіна на весілля зумовило критику в Австрії. Кнайсль заявила, що не шкодує про своє рішення.

Кнайсль очолювала МЗС Австрії із грудня 2017 року до червня 2019-го.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»