КУЛЬТУРА

Федосєєва-Шукшина через суд зберегла шлюб з Алібасовим / Бульвар Шоубіз

Пресненський районний суд Москви 4 березня скасував раніше ухвалене рішення про розірвання шлюбу 82-річної російської актриси Лідії Федосєєвої-Шукшиної із 73-річним шоуменом Барі Алібасовим. Про це в коментарі російському таблоїду StarHit повідомила адвокатка актриси Юлія Вербицька-Линник.

Адвокатка зазначила, що її клієнтка не знає про місцеперебування свого законного чоловіка, а також про стан його здоров’я. Вербицька-Линник підкреслила, що в актриси немає майнових претензій до Алібасова.

Алібасов і Федосєєва-Шукшина зареєстрували шлюб восени 2018 року в Кутузовському відділі РАЦСу в Москві. На початку листопада 2020 року Федосєєва-Шукшина заявила, що подає на розлучення.

Приводом для розлучення слугували «зухвалі» публікації на сторінці Алібасова в Instagram за участю його нової помічниці Вікторії Полторацької – Алібасов заявив, що незабаром стане батьком. За словами продюсера, мати майбутньої дитини – Полторацька.

24 грудня 2020 року суд ухвалив рішення про розірвання шлюбу Алібасова з Федосєєвою-Шукшиною.

3 березня 2021 року стало відомо, що Федосєєва-Шукшина відмовилася від позову про розлучення. Алібасов напередодні сьогоднішнього засідання звернувся до дружини із закликом не перешкоджати їхньому розлученню.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»