КУЛЬТУРА

«Я свою програму материнства виконала». Мозгова відреагувала на заяву чоловіка про друге батьківство / Бульвар Шоубіз

Дружина українського співака David Axelrod продюсерка Олена Мозгова 3 березня у Facebook відреагувала на привітання в мережі від друзів і підписників із народженням дитини, які з’явилися після того, як її чоловік повідомив, що вдруге став батьком.

«Девід зранку написав про поповнення, але це було про кішку, яка не давала йому всю ніч спати, – саме він приймав пологи, тому сприйняв кошенят, як рідних. Як виявилося за нашими сторінками пильно стежать друзі, передплатники, журналісти, і тому ми весь день приймаємо поздоровлення з народженням дитини. Дякую, але в мене троє прекрасних дівчат, і я свою максимальну програму материнства в цьому житті вже точно виконала», – написала дружина артиста.

Відповідаючи на коментарі про те, чи немає у неї мрії народити сина, продюсерка підкреслила, що зосереджена на вихованні п’ятирічної доньки Соломії та реалізації своїх проєктів.

https://www.facebook.com/olenamozgova1/posts/1803286966506399

David Axelrod 3 березня на своїй сторінці у Facebook повідомив, що вдруге став батьком, не уточнивши жодних подробиць. Підписники і знамениті друзі артиста почали вітати його з поповненням в сім’ї, а також поцікавилися, батьком сина чи доньки він став.

Після цього співак повідомив, що йдеться про кішку, яка народила кошенят, і вибачився перед підписниками.

Мозгова та David Axelrod виховують доньку Соломію (2015). Це їхня перша спільна дитина. У Мозгової також є донька Євгенія від українського співака Олександра Пономарьова і донька Зоя, імені батька якої вона не розголошує.

Мозгова та David Axelrod (раніше – Володимир Ткаченко) познайомилися у грудні 2005 року. За словами Мозгової, після знайомства вони кілька разів розходилися і сходилися, а в січні 2015 року стали чоловіком і дружиною.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»