ПОЛІТИКА

Корнієнко заявив, що «Слуга народу» не наймала лобістів

Партія «Слуга народу» не наймала американських лобістів. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив голова партії, заступник голови фракції «Слуга народу» в парламенті Олександр Корнієнко.

«Партія точно жодних лобістів не наймала, але якщо якимись обхідними шляхами вони все-таки в нас з’явилися, то, звісно, як законослухняна політична сила внесемо дані в декларацію», – сказав він.

За словами Корнієнка, є меморандум про співпрацю фракції «Слуга народу» й громадської організації «Центр трансатлантичної взаємодії та діалогу», яка уклала договір з американськими лобістами.

Голова партії сказав, що це відбулося в межах співпраці фракції з громадською організацією, а фракція – це не партія, це інший суб’єкт.

Корнієнко зазначив, що йдеться про правильне юридичне оформлення цієї історії, у партії вивчають цю ситуацію з юристами й бухгалтерами.

18 лютого журналісти програми «Схеми» повідомили, що громадська організація «Центр трансатлантичної взаємодії та діалогу», засновниками якої є помічники нардепів із фракції «Слуга народу», підписала контракт з американською лобістською компанією Finsbury Glover Hering. Вартість послуг лобістів, згідно з контрактом, становить $50 тис. на місяць, а сама угода діятиме до кінця року й у разі її повного виконання сумарно становитиме $550 тис. (понад 15 млн грн).

Представники партії не змогли пояснити, хто щомісяця платить $50 тис. за послуги американських лобістів.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»