ПОЛІТИКА

На радикальні зміни у президентському рейтингу між старими політиками очікувати не варто – соціолог

В Україні є запит на нову досвідчену людину в політиці, на радикальні зміни у президентському рейтингу між старими політиками очікувати не варто. Про це в інтерв’ю «РБК-Україна», опублікованому 4 березня, заявив директор Соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

«На фокус-групах люди кажуть: ці нові не справилися, дайте нам інших, але саме нових інших. Це вже не запит на нового [президента України Володимира] Зеленського – на нову людину як просто нову людину – це запит на нову досвідчену людину. І в жодному разі це не означає повернення [народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Юрія] Бойка, [лідерки партії «Батьківщина» Юлії] Тимошенко, [лідера «Європейської солідарності» Петра] Порошенка. Ці старі важковаговики мають свій пласт підтримки і будуть його мати», – сказав соціолог.

За словами Антиповича, від Зеленського найбільше повернула свого електорату «Опозиційна платформа – За життя».

«Тимошенко – теж, а Порошенко – буквально одиниці», – зазначив він.

Тепер запит на нового досвідченого політика або залишиться із Зеленським, або перейде на наступного кандидата, хто буде йому альтернативою, підкреслив Антипович.

Згідно з результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 22–23 лютого 2021 року, на виборах президента України Зеленського готові підтримати 23,1% українців, які мають намір голосувати й визначилися з вибором, його найближчого суперника – п’ятого президента Петра Порошенка – 14,4%. На третьому місці розмістився Бойко (11,3%), четверта в рейтингу – Тимошенко (10,9%).

Порівняно з даними опитування «Рейтингу», проведеного 2–3 лютого, підтримка Зеленського зросла на 1,9 відсоткового пункту. Водночас Порошенко (на початку місяця – 16,4%) посунув із другого місця президентського рейтингу Бойка (на початку місяця – 17,1%), хоча рейтинг обох політиків у лютому впав.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»