СВІТ

Один із солістів гурту Brutto Корольов помер у віці 35 років

Соліст музичного колективу Сергія Міхалка Brutto Сергій Корольов, відомий під псевдонімом Бразил, помер 3 березня. Про його смерть гурт повідомив у Facebook.

«Сьогодні не стало нашого брата – Бразила. Бійця. Героя. Надійного друга. Світла пам’ять тобі, аміго! Ти боровся до кінця», – зазначив колектив Brutto.

https://www.facebook.com/brutto.official/posts/2189301441207378

Корольову було 35 років, останнім часом він лікувався від гліобластоми правої півкулі головного мозку. 2019 року йому зробили складну операцію, поінформував його колега, вокаліст Brutto Віталій Гурков в Instagram.

«Сьогодні пішов із життя мій друг і брат по духу – Сергій «Бразил» Корольов. Він був дуже сильною і доброю людиною, справжнім бійцем! Справжнім чоловіком! Справжнім другом! 2019-го він стійко переніс складну операцію і суворий діагноз – гліобластома правої півкулі головного мозку четвертого ступеня. Він бився до кінця! Останні слова, які я від нього чув, були такими: «Коли приїдеш до Мінська? Заходь у гості!» Мир тобі, брате! Світла пам’ять!» – написав Гурков.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Vitaly Gurkov / Вiталь Гурко * / (@vitalhurkou)

Корольов виступав у Brutto від самого початку створення колективу. До приходу в колектив 2014 року він не мав жодного стосунку до музики. Корольов працював фінансистом, був футбольним фанатом, захоплювався тайським боксом, пише портал ТUT.BY. У Brutto Бразила називали людиною, яка могла владнати будь-яку конфліктну ситуацію, зокрема й на концертах, краще за будь-яку охорону.

Сергій Корольов був одним із трьох вокалістів Brutto, разом із Сергієм Михалком і Гурковим. Його голос можна почути у пісні «Гирі» з першого альбому Underdog.

ВІДЕОВідео: BRUTTO NOSTRA / YouTube

За словами Міхалка, цю пісню довірили Бразилу, тому що він найкраще знається на цих снарядах.

Сам Корольов говорив, що, якби йому не вдалася кар’єра музиканта, він пішов би служити у Французький легіон.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»