СВІТ

Помпео не відкидає своєї участі у виборах президента США 2024 року

Колишній державний секретар США Майк Помпео замислюється над власним політичним майбутнім. Він не відкидає своєї участі у президентських виборах 2024 року. Про це він заявив в ефірі телеканала Fox News 3 березня.

Помпео може взяти участь у виборах, якщо у президентських перегонах не братиме участі 45-й президент Сполучених Штатів Дональд Трамп. Він заявив, що «хвилюється за свою країну і завжди готовий до боротьби».

Колишній держсекретар сказав, що «дуже переживає і піклується про Америку». У своїх поглядах Помпео намагається дотримуватися консервативних ідей.

У своєму коментарі Помпео говорив про зовнішню політику президента-демократа Джо Байдена. Колишній держсекретар вважає, що за Байдена зовнішня політика США перейшла від принципу «Америка передусім» до «Америка винна передусім».

Коли Сполучені Штати демонструють слабкість, це породжує реальний ризик для військових у всьому світі, продовжив Помпео. Слабкість спричиняє війни, а сила визначає, чи можливо стримати противника і зрозуміти, чи дійсно союзники не відмовлять у важкі часи, заявив він. Помпео додав, що Китай демонструє стійку загрозу способу життя США і закликав Білий дім враховувати це.

Помпео очолював Держдепартамент за часів адміністрації Трампа з 2018-го до 2021 року. Каденція Трампа завершилася 20 січня, коли на посаду президента вступив Байден. Трамп уже натякав, що може знову взяти участь у президентських виборах 2024 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»