КУЛЬТУРА

«Православні жінки – живі люди». Донька Нємцова відповіла на закиди в еротичності її занять на пілоні / Бульвар Шоубіз

Донька вбитого 2015 року російського опозиційного політика Бориса Нємцова Діна 3 березня, одразу після повідомлення про вінчання в церкві, в Instagram Stories опублікувала фото і відео, записане під час занять на пілоні.

«Дивіться, чого навчилася», – підписала вона знімок, на якому її сфотографовано на пілоні вниз головою.

Скріншот: dinanemtsova_ / Instagram

Нємцова також показала синці, які залишилися на руках після тренування.

«З днем синців», – написала вона.

Скріншот: dinanemtsova_ / Instagram

Незабаром після цих публікацій Нємцова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram пост, у якому відповіла на закиди російського Telegram-каналу, який порівняв запис її тренування з еротичними роликами, які продають за гроші на спеціальних платформах.

«Зрозумійте, православні жінки – живі люди. Вони займаються спортом! Те, що спорт сприймають як щось хибне, – наслідки стереотипу «якщо є жердина, то це стопудово стриптиз». Стрип на пілоні – це те, що танцюють у стриптиз-клубах, але там водночас роздягаються і навіть іноді танцюють на колінах у відвідувачів. Я ж танцюю абсолютно не для цього. Я танцюю, щоб зміцнити свої м’язи. Пілон – навантаження на все тіло», – підкреслила Нємцова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Діна Нємцова (@dinanemtsova_)

Діна Нємцова (2002) – донька Бориса Нємцова і журналістки Катерини Одінцової. У серпні 2020 року Нємцова вийшла заміж. Її обранцем став студент Московського державного університету Денис Матєвосов. У березні 2021 року подружжя обвінчалося.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»