СПОСІБ ЖИТТЯ

Шмигаль: В Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу

В Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу. Про це 4 березня заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції, під час якої він звітував про рік роботи його уряду, передає кореспондент «ГОРДОН».

«Цифри, статистика, яку ми бачимо… Неможливо інтерпретувати це по-іншому. Треба бути свідомим – розпочалася третя хвиля пандемії коронавірусу в Україні», – сказав Шмигаль.

За його словами, у зв’язку із цим фактом не виключено введення нового локдауну.

Глава Кабміну підкреслив, що в Івано-Франківській і Чернівецькій областях уже ввели жорсткий карантин, однак до них можуть «долучитися» ще кілька регіонів.

«Вінницька область на підході, Закарпатська, Тернопільська і ще ряд областей, де сьогодні «помаранчевий рівень»… Звичайно, коли більша частина областей буде в «червоних зонах», скоріше за все, доведеться повертатися до тієї моделі локдауну, який Україна вже проходила», – уточнив прем’єр.

Шмигаль також додав, що не хотів би повернення до жорсткого карантину, тому закликав громадян дотримуватися протиепідемічних заходів.

В Україні протягом минулої доби виявили найбільшу у 2021 році кількість нових випадків COVID-19 – 10 057. Загалом від початку епідемії у країні зареєстровано 1 374 762 випадки коронавірусної інфекції, помер 26 591 пацієнт із COVID-19, видужало 1 186 873 людини.

Із 24 лютого в Україні відновили карантинне зонування. Чернівецька разом з Івано-Франківською областю потрапила до «червоної» зону, де найжорсткіші обмеження. У Житомирській області «червоний» рівень епідемічної небезпеки діє з опівночі 3 березня.

На території Чернівецької області з опівночі 1 березня діє «червоний» рівень епідемічної небезпеки через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. «Червону» зону в регіоні ввели через перевищення за двома показниками: частка позитивних результатів тестів на коронавірус становить понад 20%, а також кількість госпіталізованих перевищує допустиму норму.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»