СПОСІБ ЖИТТЯ

У Кіровоградській області викрили угруповання, яке намагалося створити фейкові органи місцевої влади

Служба безпеки України в Кіровоградській області викрила угруповання, яке намагалося створити фейкові органи місцевої влади. Про це 4 березня повідомляє пресслужба СБУ.

За даними слідства, група правопорушників дублювала назви чинних об’єднаних територіальних громад. Для легалізації незаконної структури «представники народовладдя» розробляли фіктивні реєстраційні документи, статути, печатки та посвідчення.

Як зазначили у СБУ, в одній із соціальних мереж організатори створили сторінку, через яку закликали місцевих жителів долучатися до псевдодержавних утворень.

Співробітники спецслужби задокументували, що від імені фейкових структур правопорушники надсилали листи підприємствам та установам із вимогою передати майно на їхній баланс. За задумом кураторів, такі дії мали призвести до дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у членів угруповання мобільні пристрої, комп’ютерну техніку, «документацію» фейкових органів місцевої влади, а також друковану продукцію, яка підтверджує протиправну діяльність.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 353 (самовільне привласнення владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»