СПОРТ

У Кубку України з футболу «Шахтар» програв команді з Першої ліги

3 березня відбулися чвертьфінали Кубка України з футболу, результатом яких став виліт із турніру одного з лідерів Прем’єр-ліги, донецького «Шахтаря». Про це повідомила Українська асоціація футболу.

«Шахтар» у Києві програв «Агробізнесу» з Волочиська Хмельницької області, яка виступає в Першій лізі.

Основний час поєдинку завершився без забитих м’ячів, а в другому екстратаймі гравець «Агробізнесу» Богдан Семенець забив у ворота донецької команди єдиний, як виявилося, м’яч. 1:0 на користь клубу з Волочиська.

Київське «Динамо» свій чвертьфінал насилу виграло в Києві. Його поєдинок із «Колосом» із Ковалівки Київської області завершився серією 11-метрових ударів після 0:0 в основний і додатковий час. Точнішими були кияни – 4:3.

Також у чвертьфіналі Кубка України «Дніпро-1» і «Олександрія» після 1:1 у грі пробивали післяматчеві пенальті. Найуспішніше це зробив клуб із Кіровоградської області – 4:3.

Четвертим півфіналістом стала луганська «Зоря», яка обіграла в Луцьку «Верес» із рахунком 2:1. «Верес» відкрив рахунок на 18-й хвилині (Михайло Шестаков, із пенальті), проте «Зоря» забила двічі: на 25-й хвилині (Дмитро Іванисеня) і на 59-й (Владислав Кочергін).

Жеребкування півфінальних пар Кубка України відбудеться 4 березня.