СПОСІБ ЖИТТЯ

У «Лекхім» назвали остаточну ефективність китайської вакцини проти коронавірусу, яку замовила Україна

Остаточна ефективність вакцини проти коронавірусу CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech, – 83,5%.

Про це за підсумками завершення третього етапу клінічних досліджень вакцини в Туреччині повідомила агентству «Інтерфакс-Україна» компанія «Лекхім», яка є постачальником препарату в Україну.

«Вакцина запобігла важким формам перебігу захворювання та госпіталізації у 100% випадків», – проінформували в компанії. Там зазначили, що в Туреччині у випробуванні препарату взяло участь понад 10 тис. осіб.

1,9 млн доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac МОЗ планує закупити в української компанії «Лекхім», яка дістала квоту на ввезення в Україну 5 млн доз вакцини від Sinovac Biotech у першому півріччі 2021 року. Очікували, що перші 700 тис. доз доправлять в Україну до кінця лютого, але цього не відбулося. Глава МОЗ Максим Степанов сказав 1 березня, що за контрактом препарат мають доправити до 6 березня – «з наданням усіх документів щодо ефективності».

Вакцина компанії Sinovac проходила третій етап клінічних випробувань в Індонезії, Туреччині та Бразилії. У різних дослідженнях вона засвідчила  від 50,38% до 91,25% ефективності.

Аліна ГРЕЧАНА
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»