СВІТ

У Вірменії тисячі мітингувальників вимагали відставки Пашиняна. Відео

Заступник начальника Генштабу збройних сил Вірменії Тиран Хачатрян у бесіді з журналістами Yerevan.Today висміяв слова Пашиняна про ракети комплексів «Іскандер», які «не вибухнули». За це Хачатряна звільнили, а в Генштабі вимагали 25 лютого відставки Пашиняна та його уряду. Військові вважають, що прем’єр-міністр більше не здатний ухвалювати адекватні рішення.

Прем’єр-міністр у відповідь оголосив про відставку начальника Генштабу збройних сил Оніка Гаспаряна, назвав те, що відбулося, «спробою військового перевороту» й оголосив збір своїх прибічників на площі Республіки в Єревані. На вулиці Єревана вийшли як прибічники, так і противники прем’єра, опозиція встановила намети навпроти будівлі Національних зборів Вірменії.

27 лютого президент Вірменії Армен Саркісян відмовив прем’єру у звільненні начальника Генштабу, оскільки проєкт указу, на його думку, суперечить конституції країни.

Керівна фракція «Мій крок» у парламенті Вірменії заговорила про можливість імпічменту Саркісяна через його відмову підписати указ.


відео


Відео: rferl.org

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»