СПОСІБ ЖИТТЯ

Зеленський підписав закон про поновлення конкурсів на посади в держслужбі, який повертає повноваження в.о. міністрів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який поновлює проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби. Про це 4 березня повідомила пресслужба глави держави.

«Закон відновлює процедуру проведення конкурсів на зайняття посад державної служби всіх категорій. Протягом шести місяців із дня набрання чинності цим документом необхідно оголосити конкурси на посади, що обіймають особи, із якими раніше були укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину через поширення COVID-19«, – ідеться в повідомленні.

Закон також скасовує положення, згідно з яким суб’єкт призначення може ухвалити рішення про звільнення держслужбовця з посади категорії «А» за власною ініціативою, за поданням прем’єр-міністра України, відповідного міністра або керівника центрального органу виконавчої влади протягом чотирьох місяців із дня призначення глави уряду або відповідного міністра чи керівника держоргану.

За словами пресслужби, виключають обмеження щодо виконання першим заступником міністра або заступником міністра (якщо посада міністра вакантна) окремих повноважень міністра.

Нардепи підтримали відповідний законопроєкт №4531 289 голосами 16 лютого у другому читанні й у цілому. 18 лютого Зеленський повернув законопроєкт із проханням прибрати з нього норми про обмеження виконання повноважень заступниками міністра, якщо посада міністра є вакантною.

23 лютого Рада підтримала законопроєкт №4531 із пропозиціями Зеленського.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»