КУЛЬТУРА

«10-й невозвратный миллион». Ургант відреагував на бажання Кеосаяна зняти «Білоруський вокзал» / Бульвар Шоубіз

Російський ведучий Іван Ургант в ефірі передачі «Вечерний Ургант», запис якої 5 березня опубліковано на YouTube-каналі проєкту, виконав під гітару пісню, у якій прокоментував новину про намір російського режисера Тиграна Кеосаяна зняти сучасну версію фільму «Білоруський вокзал».

«Для мене тема  є доволі близькою – у мене бабуся [радянська і російська актриса Ніна Ургант] знімалася в «Білоруському вокзалі». А я нещодавно був у бабусі в Петербурзі, їй 91 рік. Я їй кажу: «Ніно, у чому секрет твого довголіття?» Вона каже: «Ти знаєш, я не можу піти, не подивившись «Білоруський вокзал 2″. Тигране, від усієї моєї родини – дякую», – заявив Ургант.

За словами ведучого, головне зараз для режисера – отримати від держави фінансування зйомок.

«Тому що очевидно, що картина потрібна», – підсумував ведучий, після чого виконав пісню, яка, за його словами, є відповіддю на запит Кеосаяна про фінансування ремейка коштом бюджету.

«Возьмите все,

Мы за ценой не постоим.

Нас ждет прокат успешный,

Но нам не важен он.

Сомненья прочь,

Уходит в ночь, конечно,

10-й невозвратный миллион.

«10-й невозвратный миллион», – заспівав він на мотив пісні Булата Окуджави, що прозвучала у фіналі оригінальної версії картини.

Також у тексті своєї пісні ведучий згадав фільм Кеосаяна «Кримський міст», який він знімав у Криму. 2018 року в інтерв’ю телеканалу «Дождь» режисер зізнався, що картину знімали, зокрема, за державні гроші, але не став називати суму.

ВІДЕОВідео: Вечерний Ургант / YouTube

Інформацію про зйомки сучасної версії радянської картини під назвою «Безсмертні» опубліковано 27 лютого на російському сайті InterMedia з посиланням на офіційну сторінку «Мосфільму» у Facebook, однак зараз цієї публікації там немає.

Прем’єра картини «Білоруський вокзал» режисера Андрія Смирнова відбулася 1970 року. Фільм був удостоєний Головної премії на Фестивалі сучасної кінематографії в Карлових Варах 1971 року.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»