ПОЛІТИКА

Аваков: Я проти, коли хтось каже, що Порошенко – єдина надія патріотичного руху. Це неправда

Твердження про те, що колишній президент України Петро Порошенко є єдиною надією патріотичного руху в Україні, неправдиве. Таку думку міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков висловив в інтерв’ю засновнику видання «ГОРДОН» Дмитрові Гордону, яке опубліковано 2 березня.

«Я проти того, щоб його цькували. І я проти того, щоб з нього надумано робили якісь судові знущання. Але я також проти того, що тут [дехто] мені намагається сказати, що він єдина альтернатива, єдиний герой нашого часу, єдина надія патріотичного руху. Ну, це неправда, це не так», – сказав глава МВС.

Водночас не всі кроки Порошенка Аваков схвалив із погляду моралі.

«Він ставить перед собою цілі, він обирає шляхи їх вирішення, і іноді це не відповідає, на мій погляд, деяким принциповим, зокрема, і моральним аспектам. Тому я вважаю, що… Я ніколи не був… Я з ним мав спокійні стосунки, гарні стосунки, відверто неприязні стосунки, дуже різку розмову. […] Якщо він [Порошенко] робить як політик правильні кроки, його треба підтримувати. А якщо він займається саморуйнуванням, це не означає, що я маю його обслуговувати або державні структури мають його обслуговувати», – зазначив міністр.

Аваков: Коли я був нардепом, до мене Яценюк підійшов і каже: «Треба – на 10 днів підеш главою МВС». Сім років сиджу. Читайте повний текст інтерв’ю

ВІДЕОВідео: В гостях у Гордона / YouTube

Порошенка обрали головою держави 25 травня 2014 року в першому турі позачергових президентських виборів, які призначили після втечі із країни попереднього президента Віктора Януковича. Його підтримало 54,7% виборців.

На виборах президента України 2019 року Порошенко зазнав поразки. У другому турі його підтримало 24,45% виборців, 73,22% – віддали свої голоси за майбутнього главу держави Володимира Зеленського.

Дмитро ГОРДОН
засновник проєкту

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»