КУЛЬТУРА

«Це його минуле». Дружина голови міграційної служби, відома як дівчина із собачкою з Уханю, прокоментувала стосунки з його ексдружиною / Бульвар Шоубіз

Українська фотографиня Анастасія Зінченко, відома як дівчина із собачкою з Уханю, заявила, що вдячна колишній дружині свого чоловіка, голови міграційної служби України Максима Соколюка Юлії за те, якою людиною він є зараз. Про це вона розповіла в інтерв’ю, яке 4 березня опублікували на YouTube-каналі «Олицкая».

Зінченко підкреслила, що не знайома з колишньою дружиною Соколюка.

«А сенс який? Ми з нею різні абсолютно люди. Я вдячна їй за те, який він зараз. Це його минуле. Я поважаю його минуле. Максим ніколи не забуває про дітей. Свята: Новий рік, день народження – він їде, вітає. Мамі своїй, нагадую, щоб телефонував і не забував. Це життя його», – заявила вона.

За словами дружини Соколюка, вона також не знайома з дітьми від першого шлюбу.

«Морально ми вже готові, що це колись станеться», – запевнила Зінченко.

ВІДЕОВідео: Олицкая / YouTube

У лютому 2020 року Зінченко, перебуваючи в Ухані, де виник спалах коронавірусу, відмовилася покидати країну без свого собаки на прізьвисько  Мішель, оскільки для його евакуації знадобилися спеціальні документи.

Незабаром ситуацію пообіцяв узяти під контроль президент України Володимир Зеленський. Про своє повернення в Україну разом із вихованцем Зінченко повідомила 1 травня.

Восени 2020 року Соколюк заявив, що між ним і Зінченко зав’язалися особисті стосунки, коли він допомагав їй розв’язати питання з евакуацією вихованця в Україну, а після зустрів її в аеропорту й повіз у Херсон, де вона на той момент проживала. За словами урядовця, за два дні після цієї зустрічі він подав на розлучення. Для його дружини Юлії, із якою він прожив у шлюбі 20 років, новина про розлучення стала «великим психологічним ударом».

20 лютого 2021 року Соколюк і Зінченко зареєстрували шлюб. Після реєстрації стосунків Зінченко на своїй сторінці в Instagram змінила прізвище, ставши Анастасією Соколюк.

Від попереднього шлюбу в Соколюка є двоє дітей – Дар’я та Денис.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»