КУЛЬТУРА

Гвоздьова розповіла, чому відмовилася танцювати з Винником у шоу «Танці з зірками» / Бульвар Шоубіз

Українська хореографиня Ілона Гвоздьова в інтерв’ю, яке 4 березня опублікували на YouTube-каналі Dorotye, заявила, що під час участі в шостому сезоні шоу «Танці з зірками» (2019) на «1+1» мала танцювати не з ведучим Володимиром Остапчуком, а зі співаком Олегом Винником.

«У нас були моменти, коли мене запитували, із ким би я вважала за краще брати участь. Я на той момент обрала Володю. Не хочу образити Олега в жодному разі – я його обрала тільки тому, що, на відміну від Олега, у Вови був, мені здається, вільніший графік, ніж у Винника з його концертами. Тому я, зважаючи на практичну частину, дивилася на графіки й обирала», – пояснила танцівниця.

ВІДЕОВідео: DOROTYE / YouTube

Гвоздьова стала відомою після участі в шоу «Танці з зірками» на «1+1». У 2017 році вона була партнеркою ведучого Юрія Ткача, а у 2018 році в парі з шоуменом Ігорем Ласточкіним стала переможницею проєкту. У 2019 році Гвоздьова танцювала на паркеті шоу разом з Остапчуком.

Восени 2020 року Гвоздьова брала участь у проєкті на останніх місяцях вагітності в парі з ведучим Дмитром Танковичем. Винник цього сезону виступав разом із хореографинею Оленою Шоптенко, але покинув проєкт після шостого ефіру, пропустивши через хворобу два виступи.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»