СВІТ

МЗС України планує відкрити три нові посольства й кілька консульств

Україна планує відкрити три нові посольства і три консульства в іноземних державах. Про це повідомив 5 березня на брифінгу міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає кореспондент видання «ГОРДОН».

«Буде створено посольство України в республіці Гана, це відповідає нашому курсу на зміцнення України в Африці. Буде відкрито посольство на Філіппінах. Країна дуже складна. З нею потрібно працювати, щоб вона більш прихильно ставилася до українських ініціатив у міжнародних організаціях, а саме в ООН», – заявив міністр.

За словами глави МЗС, у співпраці та торгівлі з Філіппінами зацікавлені представники українського бізнесу.

Також буде відкрито посольство України в Чилі, щоб «зміцнити присутність» у Латинській Америці.

«Буде створено генеральне консульство в індійському місті Мумбаї. Це величезний бізнес-центр. Там є шалені можливості для залучення інвестицій в Україну», – зауважив він.

Також генконсульства України збираються відкрити в польському Вроцлаві та румунському Сігету-Мармацієй.

«Довгоочікуване генеральне консульство України у Вроцлаві. Ми вже почали його формування. Туди ми йдемо, щоб ефективніше і краще допомагати українським громадянам, які живуть і працюють у Польщі. І також довгоочікуване консульство в Сігету-Мармацієй. Це місто – столиця українства в Румунії», – додав Кулеба.

У Румунії працює одне дипломатичне представництво України – посольство в Бухаресті. Про відкриття генконсульства в польському Вроцлаві 2021 року говорив із президентом Польщі Анджеєм Дудою в Києві 12 жовтня минулого року президент України Володимир Зеленський.

У 2020 році Україна відкрила своє посольство в Албанії.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»