ПОЛІТИКА

На Київському безпековому форумі презентують «12 пунктів партнерства між США та Україною»

10 березня в межах Київського безпекового форуму відбудеться презентація документа «12 пунктів стратегічного партнерства між США та Україною». Про це виданню «ГОРДОН» повідомили у пресслужбі Фонду «Відкрий Україну» прем’єр-міністра України у 2014–2016 роках, голови безпекового форуму Арсенія Яценюка.

Учасники форуму – американські й українські політики, дипломати, експерти, громадські діячі – виступлять зі зверненням до урядів США та України з рекомендаціями щодо порядку денного партнерства двох держав.

«Членство України в НАТО зміцнить Північноатлантичний альянс, сприятиме історичному об’єднанню Європи та створить передумови для трансформації відносин із Росією», – зазначено в документі.

Від американської сторони звернення підписали філософ Френсіс Фукуяма, ексзаступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу, колишні посли США в Україні Джон Гербст, Марія Йованович, Стівен Пайфер, Роман Попадюк, Вільям Тейлор, а також члени Конгресу США.

Від України документ підписали, зокрема, Яценюк, заступниця спікера Верховної Ради Олена Кондратюк, колишні секретарі Ради нацбезпеки і оборони України Володимир Горбулін, Олександр Турчинов та Андрій Парубій, а також народні депутати, дипломати.

Дискусію транслюватимуть 10 березня о 15.00 у YouTube Фонду «Відкрий Україну», на Facebook-сторінці Арсенія Яценюка, на Facebook-сторінці фонду й на його сайті.

Київський безпековий форум – міжнародний форум України щодо проблем війни і миру, української та глобальної безпеки, заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»