КУЛЬТУРА

«Не до роздумів було». Бондарчук розповів, як відреагував на те, що дочка народилася з інвалідністю / Бульвар Шоубіз

Російський режисер Федір Бондарчук в інтерв’ю, яке 5 березня розмістили на YouTube-каналі Meduza Originals, відповідаючи на запитання ведучої Катерини Гордєєвої, як у 1999 році відреагував на новину про те, що у його новонародженої доньки Варвари виявили інвалідність, заявив, що йому було не до роздумів.

Режисер назвав себе проєктною людиною, яка поставила перед собою завдання зробити все, щоб дочка була щасливою.

«Оточенню було важкувато. Дочка – янгол. Дочка приголомшлива, розумніша за мене і нас усіх. Мати таке співчуття і любов, які нам невідомі. А країна трішки була непідготовленою. Вона була агресивним середовищем для таких діток. Найважче батькам було. Відразу така кількість проблем виникла, що не до роздумів було й емоційних переживань. Ще [старший син] Сергій упав із велосипеда. Словом, двоє дітей у мене лежали в реанімації. А такі занепадницькі думки мене ніколи не відвідували»,  розповів він.

За словами Бондарчука, зараз Варвара навчається в одній із московських спеціалізованих шкіл, а у вихідні приїжджає до нього.

Дочка Федора і Світлани Бондарчук Варвара. Скріншот: Meduza Originals / YouTube

«Вона живе в місті, коли навчається, а у вихідні – вдома, зі мною», – заявив Бондарчук.

Режисер розповів, що дочка також їздить за кордон, де у неї багато друзів.

ВІДЕОВідео: Meduza Originals / YouTube

Дочка Бондарчука Варвара (1999) народилася у шлюбі з російською телеведучою Світланою Бондарчук. У неї є рідний старший брат Сергій (1991).

Федір і Світлана Бондарчук розлучилися у 2016 році. У вересні 2019 року після чотирьох років стосунків режисер одружився з  актрисою Пауліною Андрєєвою. 2 березня 2021 року у подружжя народився син Іван. Бондарчук старший за дружину на 21 рік.

Світлана Бондарчук у серпні 2020 року вийшла заміж за російського фотографа і дизайнера Сергія Харченка. Чоловік молодший Бондарчук на п’ять років.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»