СПОСІБ ЖИТТЯ

Педан, Руслана та стронгмен Конюшок вакцинувалися проти коронавірусу у прямому ефірі. Відео

П’ятеро українських медиків і п’ятеро відомих українців, які погодилися популяризувати вакцинацію проти коронавірусу, 4 березня зробили щеплення проти COVID-19 у прямому ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1». 

Запрошена до студії медсестра вакцинувала українську співачку Руслану, ведучого Олександра Педана, ведучу програми «Право на владу» Наталію Мосейчук, президента Федерації стронгменів України Сергія Конюшка. Щеплення також зробили інфекціоністка Катерина Булавінова, президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров.

За 28 днів вакцинованим введуть другу дозу індійської вакцини Covishield.

«Тут немає про що сперечатися, просто треба робити щеплення. Це питання нашого життя і безпеки. Я це зробила з двох причин. Це моя відповідальність перед сім’єю. Я дала собі установку не захворіти і зробила це», – сказала Руслана.

Співачка додала, що друга причина – бажання повернутися до концертного життя. За її словами, що більше людей зробить щеплення, то швидше українці перестануть боятися епідемії. Руслана пообіцяла 28 днів повідомляти в соцмережах про своє самопочуття після вакцинації.

Конюшок сказав, що перехворів на коронавірус, але незважаючи на це, вирішив вакцинуватися. За словами Булавінової, вона і Дубров також перехворіли на COVID-19 кілька місяців тому.

https://www.facebook.com/pravonavladu/videos/3708853709195723/

Станом на ранок 4 березня в Україні першу дозу вакцини від коронавируса ввели 9568 особам.

В Україні зареєстровано дві вакцини проти коронавірусу – від Oxford/AstraZeneca (Covishield) і Pfizer/BioNTech.

Із 24 лютого українців вакцинують вакциною Covishield, яка прибула з Індії. 25 лютого щеплення почали робити в усіх областях.

Згідно з календарним планом на 2021 рік, першими безплатні щеплення зроблять медикам, які працюють із хворими на COVID-19, і військових операції Об’єднаних сил. До листопада також хочуть вакцинувати інших медиків, працівників сфер держбезпеки й освіти, а також людей віком від 60 років. Протягом 2021–2022 років 50% населення України (20 млн) хочуть охопити вакцинацією.

Україна планує отримати в межах програми COVAX 117 тис. доз вакцини компанії Pfizer (у ЮНІСЕФ говорили, що її доправлять в Україну наприкінці лютого – на початку березня) та від 2,2 до 3,7 млн доз вакцини виробника AstraZeneca. Очікують, що Україна отримає 15 млн доз вакцини від компанії Novavax, постачання почнуть у липні.

Окрім цього, очікували, що до кінця лютого доправлять перші 700 тис. доз вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech, але цього не сталося. Степанов сказав 1 березня, що вакцину мають доправити в Україну до 6 березня. Є також імовірність, що постачання китайської вакцини можуть перенести на початок квітня. Загалом у китайської компанії Україна закупить 1,9 млн доз цієї вакцини.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»