СПОСІБ ЖИТТЯ

Понад 82% українців не довіряють Путіну – опитування КМІС

82,4% українців не довіряють президенту РФ Володимирові Путіну. Про це свідчать опубліковані 4 березня результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Порівняно із січнем показник недовіри до Путіна зріс на 2,6 відсоткових пункту. Довіряють російському президентові – 10,8% опитаних.

Олександрові Лукашенку, який вважає себе президентом Білорусі, довіряють 30,3% українців. У лютому показник довіри до Лукашенка знизився на 5,7 відсоткових пункту (в.п.). Водночас політику не довіряють 56,8% респондентів.

Позитивний баланс довіри/недовіри до президента США Джо Байдена (29,4% довіряють, 25,5% – ні). У січні показник довіри українців до Байдена становив 26,7%.

Опитування проводили з 23 лютого до 1 березня методом особистого інтерв’ю з використанням планшетів (САРІ). Опитано 1207 респондентів, які проживають у 86 населених пунктах усіх регіонів України, окрім окупованого Криму й не підконтрольних українській владі районів Донецької та Луганської областей, за триступеневою стохастичною вибіркою із квотним відбором на останньому щаблі, яка репрезентативна для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 та без урахування дизайн-ефекту) не перевищує: 2,9% – для показників, наближених до 50%, 2,5% – для показників, наближених до 25%, 1,9% – для показників, наближених до 12%, 1,3% – для показників, наближених до 5%.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»