КУЛЬТУРА

Поплавський випустив новий кліп: із кабріолетом, напівоголеною дівчиною в келиху і Голлівудом / Бульвар Шоубіз

Співучий ректор Михайло Поплавський до 8 Березня презентував ребрендинг відео на свій хіт «Приречений на любов» у 3D-віртуальній реальності, пишуть «Факти». Серед гостей презентації в Університеті культури були популярні блогери, зіркові випускники й відомі артисти: Віталій Козловський, Дмитро Коляденко, Міла Нітіч, Катерина Бужинська та Наталія Валевська.

У кліпі, знятому у стилістиці голлівудського мюзиклу 20-х років, також використовували комп’ютерну графіку, LED cube, Unreal Engine, traking systems та інші технології. Поплавський з’являється в оточенні дівчат, на яких стає дедалі менше одягу. Портал зауважує, що гості-співачки, побачивши кліп, обурювалися: «А чому нас немає в цьому відео?»

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення Михайло Поплавський (@poplavskiy_michail)

Дівчата у кліпі танцюють у бокалі у стилі Діти фон Тіз, а Поплавський їде в раритетному кабріолеті Chevrolet Impala.

«Приречений на любов» – одна з моїх улюблених пісень. Ми хотіли наповнити кліп позитивною енергетикою, подарувати атмосферу свята, розбавити його іронією та голлівудським шиком. Ми просто їдемо в шикарній машині з гарними дівчатами під драйвову музику і кайфуємо. Ми вже всі так втомилися від кризи, карантину, страху, що хочеться більше позитиву. Ну і час струсити шоу-бізнес, щоб артисти активно поверталися до роботи. А ми ведемо перед», – розповів Поплавський.

Режисерами кліпу стали випускники Університету культури Євген Тимохін і Катя Царик, яка вже не вперше працює з Поплавським.

ВІДЕОВідео: Михайло Поплавський / YouTube

«Михайло Михайлович – дуже витривалий актор, який шість днів поспіль відпрацював на майданчику. Головними героями стали його енергетика і харизма. У сюжеті кліпу ми використали стилістику Голлівуду 20-х років, обігравши прізвище Poplavsky. Мені здається, така стилістика дуже підходить ректору і такій драйвовій пісні «Приречений на любов», – розповіла Царик.

Поплавський пообіцяв презентувати найближчим часом ще три нові роботи й розпочати нові проєкти. У квітні він разом зі співаком Олегом Винником проведе «Українську пісню року». Співучий ректор заявив, що не планує зупинятися років до 100.

«Я ніколи не курив, мало вживав алкоголю. Зараз двічі на день плаваю в басейні, проходжу швидким кроком приблизно 6 тис. кроків, вживаю тільки натуральну здорову їжу», – сказав Поплавський.

Він зазначив, що це все ще необхідно підживлювати любов’ю.

фотогалерея
(1 з 7)

  •  
  •  

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Фото: fakty.ua

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»