СВІТ

Президентка Естонії вакцинувалася проти коронавірусу

Президентка Естонії Керсті Кальюлайд вакцинувалася проти коронавірусу 5 березня. Про це вона повідомила у Facebook.

Кальюлайд зазначила, що їй ввели вакцину компанії AstraZeneca.

«Але це не має значення: усі вакцини, які дозволено на нашому ринку, є безпечними, а можливі симптоми вакцинації не порівняти із проблемами зі здоров’ям, спричиненими цією хворобою. Зараз почуваюся добре і дякую медперсоналу, який проводив вакцинацію», – заявила президентка.

Вона повідомила, що станом на сьогодні у країні зробили майже 130 тис. доз вакцини.

Президентка закликала громадян вакцинуватися.

«Це єдиний спосіб побороти вірус і якнайшвидше повернутися до нормального способу життя. Вакцинуючись, ми захищаємо не лише себе, а й тих, хто з якоїсь причини не може вакцинуватися, наприклад, наших дітей,  яких не вакцинували. Проводячи щеплення, ми разом допомагаємо нашому бізнесу вижити, а нашим сім’ям підтримувати доходи. Це може бути внеском кожного», – заявила вона.

https://www.facebook.com/KerstiKaljulaid/posts/2856543667951747

Як повідомляє ERR, Кальюлайд у квітні вирушить до Афганістану, де обов’язковою умовою в’їзду є вакцинація проти коронавірусу, тому вона попросила зробити щеплення їй та іншим членам делегації.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Як повідомив американський Університет Джонса Гопкінса, в Естонії коронавірус підтвердили у 70,6 тис. осіб, 623 пацієнти померли, 53,4 тис. – одужали.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»