КУЛЬТУРА

Що послухати 8 Березня? Добірка треків для романтичного настрою / Бульвар Шоубіз

Згідно з опитуванням Соціологічної групи «Рейтинг», Міжнародний жіночий день мають намір святкувати кожні двоє із трьох українців.

Видання «ГОРДОН» створило добірку пісень у виконанні українських співаків, які допоможуть створити жінкам весняний настрій напередодні 8 Березня.

Український співак Олександр Пономарьов разом із колегами Dzidzio, Артемом Пивоваровим і Alekseev першого дня весни презентували ліричну композицію «Чому». На момент публікації її послухало понад 1,3 млн осіб.

ВІДЕОВідео: Олександр Пономарьов / YouTube

Український гурт «БеZ обмежень» 2019 року записав відео на ліричну пісню про кохання «Зорі запалали». Протягом цього часу кліп подивилося понад 18,2 млн людей.

ВІДЕОВідео: беz ограниченной / YouTube

Український співак Арсен Мірзоян 2017 року презентував відеороботу на кліп «Ідіоти», присвятивши її «своїй королеві». Кліп наразі має майже 1,8 млн переглядів.

ВІДЕОВідео: Арсен Мірзоян_OFFICIAL / YouTube

У 2017 році український гурт «Антитіла» презентував відео на пісню «Буде син» – романтичний сюжет про кохання подивилося й послухало майже 2,8 млн осіб.

ВІДЕОВідео: Антитіла / YouTube

Любовна лірика у виконанні співака Віктора Павліка «Ти подобаєшся мені» 1994 року була визнана найкращою ліричною композицією в Україні.

ВІДЕОВідео: Moon Records / YouTube

У 2016 році заступниця директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Вікторія Захожа заявила, що Міжнародний жіночий день 8 березня втрачає своє значення для українців, як і інші свята, які були популярними в Радянському Союзі.

За її словами, в Україні росте покоління тих, хто вже не застав СРСР, а економічна й військова ситуація у країні вплинула на ставлення до свят, зокрема до тих, які не пов’язані з релігією або патріотичними почуттями.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»