КУЛЬТУРА

Син Чапкіса показав, який вигляд має його батько після хвороби. Відео / Бульвар Шоубіз

Син українського хореографа Григорія Чапкіса Грег Чапкіс, який живе у США, 4 березня прилетів в Україну і відвідав батька. Про це він повідомив в Instagram Stories, розмістивши коротке спільне відео з батьком.

Українського хореографа зображено у своїй квартирі, лежачи на дивані. У момент зйомки він дивиться перед собою. Показавши батька, Грег Чапкіс змістив об’єктив камери на себе. Син Чапкіса залишив публікацію без коментарів.

Відео, зняте сином українського хореографа, оприлюднив також Telegram-канал «Культурная прачечная».

24 лютого Чапкісу виповнився 91 рік. За два місяці до дня народження, у грудні 2020 року хореографа шпиталізували із двобічною пневмонією. 29 грудня син Чапкіса повідомив, що батька виписали додому. Однак за тиждень хореографа знову шпиталізували.

За словами Григорія Чапкіса, лікарі визнали його стан небезпечним і направили на лікування у «Феофанію». 12 січня артиста виписали з лікарні.

9 лютого стало відомо, що він перебуває в реанімації Київської міської клінічної лікарні №6. Його син попросив тоді молитися за здоров’я артиста.

Чапкіс – батько двох дітей: Лілії (1958) і Грега (1979). У нього є дві внучки, два онуки і правнучка. У вересні 2020 року Чапкіс заявив, що одружився вчетверте – його обраницею стала 39-річна Міла, власниця мережі магазинів прикрас.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»