СПОСІБ ЖИТТЯ

«Ситуація критична». У Закарпатті посилять карантин

У деяких населених пунктах Закарпатської області, де склалася несприятлива епідемічна ситуація через поширення COVID-19, запровадять додаткові карантинні обмеження. Відповідне рішення ухвалила Закарпатська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, повідомила пресслужба Закарпатської обласної державної адміністрації.

«Регіональною комісією ТЕБ та НС прийнято рішення щодо введення на територіях населених пунктів області, де склалася неблагополучна епідемічна ситуація, додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до статті 32 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб«, – заявили в ОДА.

Упродовж минулої доби медики діагностували інфікування COVID-19 у 748 жителів Закарпатської області.

«Ситуація в області критична, лікарні заповнені на 81%. Ураховуючи тенденцію останніх днів, у наших медичних закладах не залишиться жодного вільного ліжка. Попереду вихідні. Нам терміново потрібно розірвати цей ланцюг інфікування», – розповів голова Закарпатської ОДА Анатолія Полосков.

Регіональна комісія ТЕБ та НС, зокрема, вирішила в окремих населених пунктах області обмежити роботу закладів громадського харчування (крім адресного доправлення і замовлень на виніс), ТРЦ і розважальних закладів, установ культури, спортивних залів і фітнес-центрів, непродовольчих ринків та закладів освіти.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на 2 березня в Україні коронавірус підтвердили у понад 1,35 млн осіб, 26,2 тис. пацієнтів померли, приблизно 1,17 млн – видужало.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»