ПОЛІТИКА

«Слуга народу» лідирує в рейтингу партій – опитування «Рейтингу»

«Слуга народу» лідирує в рейтингу політичних партій України. Про це свідчать опубліковані 5 березня результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг».

Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, «Слугу народу» підтримало б 19,5% українців, які мають намір голосувати й визначилися з вибором.

Далі ідуть «Європейська солідарність» (14,7%), «Опозиційна платформа – За життя» (14,3%) і «Батьківщина» (12,3%).

Окрім цього, прохідний бар’єр долають «Сила і честь» і «Українська стратегія Гройсмана» – по 5,3%, а також Радикальна партія – 5%.

Решта політичних сил не долають п’ятивідсоткового бар’єра.

Опитування проводили 2–3 березня серед українців віком від 18 років у всіх областях України, крім тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю та типом населеного пункту. Загалом опитано 2500 респондентів методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше як 2%.

На останніх парламентських виборах, які відбулися в липні 2019 року, «Слугу народу» підтримало 43,16% виборців, «Опозиційну платформу – За життя» – 13,05%, «Батьківщину»  8,18%, «Європейську солідарність» – 8,1%, «Голос» – 5,82%. Інші партії не подолали п’ятивідсоткового бар’єра.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»