СВІТ

Смешко: У Британії перед оплатою газу на місяць наперед можна подивитися перелік цін конкуруючих компаній

У Великобританії перед оплатою рахунку за газ можна ознайомитися з переліком цін усіх компаній-конкурентів. Про це 5 березня написав у Facebook ексначальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко.

«У Британії, наприклад, перед оплатою на місяць наперед звичайною кредитною карткою ви зможете спочатку подивитися перелік цін усіх конкуруючих компаній, які пропонують вам скидки, перед тим, як вибрати конкретного продавця на цей місяць. Уже є устаткування, де в залежності від коливання тиску і температури газу в мережі у кінці терміну вам повертається на рахунок різниця в ціні«, – заявив Смешко.

Він опублікував відео про Азербайджан, де користувач показав, як оплачує рахунки за комунальні послуги за допомогою лічильника і картки.

https://www.facebook.com/ipsmeshko/posts/2173760499420525

В Україні сьогодні Верховна Рада продовжила строк установлення споживачам звичайних газових лічильників до 1 січня 2023 року. Ідеться про побутових абонентів, які проживають у приватних будинках і квартирах та використовують газ тільки для приготування їжі.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»