СПОСІБ ЖИТТЯ

Соціологи назвали шість найбажаніших подарунків для жінок на 8 Березня

Найбажанішим подарунком для жінок на 8 Березня залишаються квіти, порівняно із 2019 роком найбільше зросли очікування стосовно романтичної подорожі. Про це свідчать опубліковані 4 березня результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Жінкам поставили запитання: «Який подарунок ви понад усе хотіли б отримати від коханого чоловіка на 8 Березня?»

До шістки найочікуваніших подарунків у Міжнародний жіночий день увійшли квіти (їх хоче отримати 18,3% жінок), турбота й увага (16,3%), романтична подорож (13,1%), ювелірна прикраса (4,6%), романтична вечеря (3,8%) і парфуми (3,6%).

Проти 2019 року майже втричі (з 5% до 13%) збільшилася кількість жінок, які хочуть дістати від чоловіків на 8 Березня романтичну подорож. Кількість охочих отримати квіти в подарунок знизилася – з 23% до 18%.

Інфографіка: kiis.com.ua

Згідно з даними Соціологічної групи «Рейтинг», протягом останніх дев’яти років кількість українців, які святкують Міжнародний жіночий день, поступово зменшується. У 2021 році святкувати 8 Березня має намір 68% українців. Зазначають, що найзначущіший цей день для жителів півдня і сходу країни.

Заступниця директора Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) Вікторія Захожа повідомляла в березні 2016 року, що Міжнародний жіночий день 8 березня втрачає своє значення для українців, як і інші свята, які були популярними в Радянському Союзі. За її словами, в Україні зростає покоління тих, хто вже не застав СРСР, а економічна і військова ситуація в країні вплинула на ставлення до свят, зокрема до тих, які не пов’язані з релігією або патріотичними почуттями.

За даними опитування, проведеного 8–20 лютого 2020 року КМІС, Міжнародний жіночий день є важливим або улюбленим святом для 40% українців.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»