СВІТ

США і Великобританія готують нові санкції проти РФ через хімічну зброю – ЗМІ

США і Великобританія планують додаткові санкції проти Росії за використання хімічної зброї. Про це 4 березня повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на джерела.

За словами джерел, протягом найближчих тижнів США і Великобританія разом із Францією та Німеччиною обговорюватимуть потенційні санкційні заходи проти РФ.

Як зазначає агентство, санкції можуть варіюватися від точкових обмежень стосовно окремих російських посадовців до крайніх заходів, таких як обмеження щодо держборгу.

2 лютого ЄС ввів санкції проти чотирьох російських посадовців: генерального прокурора Росії Ігоря Краснова, очільника Слідчого комітету Олександра Бастрикіна, голови Федеральної служби виконання покарань Олександра Калашникова і голови Росгвардії Віктора Золотова.

Слідом за ЄС санкції ввели і США. Окрім Краснова і Калашникова, під них потрапили директор ФСБ Олександр Бортников, голова управління Кремля із внутрішньої політики Андрій Ярин, перший заступник глави адміністрації президента Сергій Кирієнко і двоє заступників міністра оборони.

Санкції в ЄС і США пояснюють ситуацією з отруєнням бойовою зброю класу «Новачок» та переслідуванням російського опозиціонера Олексія Навального.

У МЗС РФ заявили, що Білий дім «намагається культивувати образ зовнішнього ворога» і довів двосторонні відносини «до точки повного замерзання», а також пообіцяли відповісти на санкції, не обов’язково симетрично.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»