СПОСІБ ЖИТТЯ

Степанов назвав області, де можуть ввести «червону» зону

У чотирьох областях України можуть найближчим часом запровадити «червону» зону. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі каналу «1+1» 4 березня.

Він нагадав, що зараз в «червоній» зоні перебувають Чернівецька, Івано-Франківська та Житомирська області.

«Що у нас викликає занепокоєння за рівнем госпіталізацій – Вінницька область… Є занепокоєння в Миколаївській області; Львівська область, але там за іншим показником, вона знаходиться на «помаранчевому» рівні. У той же час найбільша завантаженість ліжок із киснем – у Закарпатській області (65%). Думаю, що відправлю кого із заступників на інспекцію в Закарпатську область, тому що по динаміці, яка там розвивається, вона теж близька до того, щоб зайти в «червоний» рівень епідемічної небезпеки», – сказав міністр.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на ранок 5 березня коронавірус в Україні підтвердили майже у 1,4 млн осіб, 26 763 хворих померли, майже 1,2 млн людей одужали.

4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні почалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

З 24 лютого в Україні відновили карантинне зонування. Чернівецька, Івано-Франківська та Житомирська області перебувають у «червоній» зоні, а Вінницька, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, і Тернопільська – у «помаранчевій».

В Івано-Франківській області встановили 16 карантинних блокпостів, там запрацював мобільний шпиталь для хворих на COVID-19. Спалах COVID-19 у регіоні в Офісі президента пояснюють, зокрема, зимовим напливом туристів на гірськолижний курорт Буковель. Станом на 1 березня в області, за даними ОДА, зайнято 82,7% ліжок, розгорнутих для хворих на COVID-19.

Олена КРАВЧЕНКО
журналістка

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»