СПОСІБ ЖИТТЯ

Стоматологія в Рівному, в якій били дітей, продовжує працювати

Стоматологія, підозрюваної в побитті дітей із Рівного Інни Кравчук, продовжує працювати. Про це 5 березня повідомив журналіст із Рівного Володимир Миколайчук на своїй сторінці у Facebook.

«Вона таки працює. Скандальна стоматологія, власницю якої підозрюють у жорстокому поводженні з дітьми, відчинена. На прийомі є пацієнти. І навіщо дозвіл Міністерства охорони здоров’я [України]?» – заявив журналіст.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2910087879279303&id=100008343586371

Напередодні повідомляли, що у Кравчук як фізичної особи – підприємця немає дозволу на господарську діяльність із медичної практики за спеціальністю «дитяча стоматологія».

За даними на сайті МОЗ, ліцензію Кравчук видали в грудні 2020 року за спеціальністю «стоматологія».

Скандал за участю дантистки почався після того, як дві жінки звернулися в поліцію зі скаргами на неї: у дітей після візиту до Кравчук були травми. Одній дитині вісім років, другій – п’ять.

В інтернеті опублікували старе відео з рівненської клініки «Голлівуд» (Кравчук звільнили з неї ще до скандалу, зараз у неї своя клініка Only Kids), на якому лікарка трясе дитину, грубо затискає їй руки, хапає за шию. Відео набуло широкого резонансу.

Після цього в поліцію звернулися батьки ще трьох дітей віком від трьох до шести років.

18 лютого Кравчук повідомили про підозру за ч. 1 ст. 125 і ч. 1 ст. 126 (умисне завдання легких тілесних ушкоджень і побоїв) Кримінального кодексу України. Також проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником). Лікарка провини не визнає.

22 лютого суд у Рівному обрав Кравчук запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»