СПОСІБ ЖИТТЯ

Стоматологиня з Рівного, яку підозрюють у побитті дітей, не мала ліцензії на роботу з дітьми – МОЗ

Підозрювана в побитті дітей дитяча стоматологиня Інна Кравчук працювала без ліцензії. Про це йдеться у відповіді Міністерства охорони здоров’я України на депутатське звернення нардепки від «Європейської солідарності» Яни Зінкевич, яка опублікувала документ у Facebook.

Під час перевірки в Міністерстві охорони здоров’я встановили, що, за даними ліцензійного реєстру МОЗ, у Кравчук як фізичної особи – підприємця немає дозволу на господарську діяльність із медичної практики за спеціальністю «дитяча стоматологія».

У відомстві також зазначили, що для підтвердження факту порушення практики необхідно провести позапланову перевірку. 19 лютого міністерство звернулося в Державну регуляторну службу для узгодження цієї перевірки.

«Скільки ще таких непевних осіб на медичних посадах, про яких ми не знаємо і які не піддаються контролю відповідних служб?.. Цей жахливий інцидент повинен стати каталізатором до зміни всієї системи. Інакше наслідки можуть бути набагато тяжчими», – написала Зінкевич.

https://www.facebook.com/yana.hospitallers/posts/2700512283502689

За даними на сайті МОЗ, ліцензію Кравчук видано у грудні 2020 року за спеціальністю «стоматологія».

Скандал за участю дантистки почався після того, як дві жінки звернулися в поліцію зі скаргами на неї: у дітей після візиту до Кравчук були травми. Одній дитині вісім років, другій – п’ять.

В інтернеті було опубліковано старе відео з рівненської клініки «Голлівуд» (Кравчук звільнили з неї ще до скандалу, зараз у неї своя клініка Only Kids), на якому лікарка трясе дитину, грубо затискає їй руки, хапає за шию. Відео дістало широкий резонанс.

Після цього в поліцію звернулися батьки ще трьох дітей віком від трьох до шести років.

18 лютого Кравчук повідомили про підозру за ч. 1 ст. 125 та ч. 1 ст. 126 (умисне завдання легких тілесних ушкоджень і побоїв) Кримінального кодексу України. Також проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 140 Кримінального кодексу (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником). Лікарка провини не визнає.

22 лютого суд у Рівному обрав Кравчук запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Источник

Похожие статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кнопка «Наверх»